Zespół

W Gruncie Ruchu to działający od 2016 roku kolektyw nauczycieli różnych form ruchu. To grupa przyjaciół, absolwentów i studentów AWF Warszawa, z zawodu fizjoterapeutów, trenerów, nauczycieli, pasjonatów życia w zgodzie z naturą człowieka, którzy przez praktykę różnorodnego ruchu – kultywują wysoką sprawność fizyczną zapisaną w genach człowieka.

Już niebawem otworzą unikalną Akademię (działającą w nurcie idei Movement) na Warszawskim Żoliborzu.

Zajęcia podczas warsztatu poprowadzą:

Marta (Marta Zinserling)

Absolwentka AWF w Warszawie. Od dziecka związana z kulturą fizyczną. Wierzy, że poprzez praktykę różnorodnego ruchu, możemy kultywować sprawność fizyczną zapisaną w naszych genach. Lubi sprawdzać siebie w rozmaitych sytuacjach ruchowych, dlatego praktykuje kalistenikę, akrobatykę, taniec, capoeirę, wspinanie się po drzewach, wszelkie spontaniczne formy ruchu, a od niedawna sporty chwytane. Największą inspiracją dla jej praktyki były m.in. warsztaty Movement X (Ido Portal), Evolve Move Play (Rafe Kelley), Kopalnia Ruchu (Trening Naturalny), Movement Archery (Tom Weksler), Playfight (Bruno Caverna), czy Fighting Monkey (RootlessRoot). 

Beti (Beata Zaremba)

Nauczyciel tańca, terapeuta ruchowy, trener personalny. Jej miłość do ruchu ma swoje początki, w trwającej od najmłodszych lat przygodzie z tańcem. Dostrzega potencjał w interakcji ze środowiskiem naturalnym, drugim człowiekiem i muzyką. Uwielbia pokonywać swoje psychofizyczne granice w ruchowych eksploracjach. Na co dzień specjalizuje się w poszukiwaniu wewnętrznego spokoju.

Lena (Magdalena Drzewińska)

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Szkoły Głównej Handlowej. Terapeutka pracy z ciałem. Zainteresowana szybką regeneracją ciała i umysłu. Jej misją jest dzielenie się wiedzą z innymi, żeby tak jak ona, ludzie mogli świadomie przeżyć każdy dzień w zdrowiu i szczęściu. 

Baba (Michał Baciński)

Nauczyciel, praktyk i pasjonat ruchu, świadomego życia, holistycznego rozwoju. Od dziecka mocno związany z różnorodnymi sportami i kulturą fizyczną. Miłośnik akrobatyki, gimnastyki, capoeiry, ruchów zwierzęcych, wspinaczki po drzewach i stania na rękach. Uczył się od takich osób jak: Rafe Kelley, Trening Naturalny, Ido Portal & Team, Tom Weksler, Fighting Monkey – RootlessRoot. 

Stefan (Krzysztof Stefanek)

Fizjoterapeuta, nauczyciel ruchu, który specjalizuje się w tłumaczeniu mechanizmów funkcjonowania i kształtowania świadomości… nie tylko ruchu. Współtwórca grupy edukacyjnej „W Gruncie Ruchu”, twórca programu świadomości ciała dla Polskiej Orkiestry Młodzieżowej Lutoslawski Youth Orchestra. Uczestnik odpowiednio wielu, dobrej jakości kursów z zakresu pogłębionego zrozumienia funkcjonowania istoty ludzkiej. Interdyscyplinarne podejście do pracy, która jest jego pasją sprawia, że szeroko i nieustannie rozwija swój warsztat. W pracy stosuje przede wszystkim twórczy chaos w połączeniu z wysokim poziomem uważności i nastawieniem na komunikację oraz usamodzielnianie człowieka.